03.12.2018

У нашій країні є сильні гравці-лідери економіки і надія на гідне майбутнє. Флагман українського рітейлу Fozzy Group вже багато років пропонує сервіс і продуктовий портфель next level для кожного українця.

Холдинг успішно працює для всіх сегментів і соціальних груп: від поціновувачів преміального «Le Silpo» до шанувальників жорсткого дискаунтера «Thrash!»

Актуальні світові тенденції підтверджують, що синергія offline retail та eCommerce відкриває масштабні перспективи для всіх сторін, а найважливіше для економіки країни та комфорту людей.

Fozzy Group першими на українському ринку наважились зробити революційний сервіс, успіх якого ще більше зміцнить позиції холдингу.

Топ-новиною цього літа став запуск інноваційного поштово-логістичного оператора – “Justin”. Деталей було вкрай мало, лише декілька інтерв’ю генерального директора компанії Юрія Авдиша.

Багато українців стали шукати в своїх улюблених: «Сільпо», «Фора», «Fozzy», «Thrash» стильні компактні відділення – «SMART» та багатофункціональні “OSR”(Online Service Retail) з революційним комплексом поштових, фінансових та страхових сервісів. Саме на зручність робить ставку «Justin». Відділення знаходяться в найпопулярніших локаціях по всій країні і є супермаркетом фінансових і страхових сервісів, в поєднанні з класичним функціоналом служби поштової доставки.

Вже зараз по всій Україні працюють понад 230 відділень, а до кінця року планується відкриття ще мінімум 100.

MAKEUPMOYO.uaSTYLUS.uaRepka.UAGrenka – лише декілька відомих інтернет-магазинів, в яких Ви можете скористатися доставкою від Justin. Головних партнерів компанії можна побачити на сайті www.justin.ua

Fozzy Group і Justin розраховують завдяки революційній колаборації зробити життя кожного українця зручнішим, і надати бізнесу більше можливостей для зростання і залучення клієнтів.

Нагадаємо, що на честь офіційного відкриття та до кінця року, доставка з інтернет-магазинів, де працює Justin – безкоштовна, тобто 0 грн.

Цікаві новини
IMG_4490-(1)

Сильні партнери – сильний бізнес

Філософія нашого бренду працює так, що ми спочатку визначаємось з...
banner

Безкоштовна доставка від Justin та акція!!!

Для клієнтів кращих інтернет-магазинів України життя стає зручнішим. Тепер не...
45101477_308047993112565_4385444222359044096_n

Новий партнер – MAKEUP.UA

Клієнти онлайн-магазину Makeup.ua тепер можуть оформити доставку на відділення Justin!...