24.04.2020

Карантин карантином, а обід за розкладом.
Всього 3 години і всі необхідні продукти у вас вдома, поштовий оператор Justin та кур’єрська служба Post.ua, як завжди, озброєні масками та рукавичками, все зроблять за вас.
Всі необхідні продукти можна купити онлайн. Justin, Фора та Prom.ua потурбувалися, щоб ви могли зробити це максимально зручно та швидко за посиланням https://fora.prom.ua/
“Для нас дуже важливо, щоб під час карантину нашим клієнтам було максимально комфортно. Ми з нашими партнерами прагнемо робити життя українців зручнішим, наприклад, можливість не ходити часто до магазину, а отримати продукти додому, які доставлять наші кур’єри” – відзначив генеральний директор Justin Юрій Авдиш.
Нам небайдуже до вашого здоров’я. Тому закликаємо, залишайтеся вдома!
Наразі доставка продуктів з «Фори» працює у Києві, Борисполі, Вишневому, Броварах, Ірпені, Софіївській та Петропавлівській Борщагівці. Замовлення можна оформити з 9:00 до 20:00 щодня. Вартість послуги — 69 грн.
Бережіть себе та своїх близьких. Оформіть доставку продуктів додому для себе та рідних. Вони потребують вашої підтримки та допомоги. Навіть якщо не кажуть вам про це. Будьте здоровими, купуйте онлайн!

Цікаві новини
banner

Безкоштовна доставка від Justin та акція!!!

Для клієнтів кращих інтернет-магазинів України життя стає зручнішим. Тепер не...
Новость на сайт

Зустрічайте нові партнерські відділення Justin-LeBoutique

Тепер ще більше якісного сервісу для покупція LeBoutique. У наших...
IMG_4734

Фінансові сервіси Justin!

НЕЗАБАРОМ!!! У наших відділеннях Ви зможете скористатися широким спектром фінансових...