27.01.2020

Ми подумали, що кращим подарунком усім закоханим до 14 лютого буде знижка на замовлення подарунків з усього світу.

Тому до Дня Святого Валентина компанія Justin дарує знижку 14% на доставку міжнародних посилок.

З 27.01.2020 по 14.02.2020 кожен, хто замовить посилку із США, Китаю чи Європи з доставкою у відділення (поштомаркети) Justin та зареєструє отриманий від продавця трек-номер в особистому кабінеті, отримає знижку на доставку -14% від стандартного тарифу. Стандартний діючий тариф – 6,5 дол США за 1 кг.

Де замовляти? Де завгодно. Наприклад, ось один із переліків таких магазинів: https://www.finder.com/shopping
Як замовити та зареєструвати в особистому кабінеті? Все дуже просто. Дивіться інструкції та відео тут: https://international.justin.ua/
Коли прибуде посилка? США – від 6 днів , Китай – від 9 днів, Європа – від 4 днів із моменту доставки на склад Justin у країні замовлення.

*Клієнти-учасники програми лояльності «Власний рахунок», які придбають товар на одному з міжнародних сайтів з доставкою Justin та занесуть надісланий від міжнародного продавця трек-номер відправлення в особистий кабінет, отримають додаткове Заохочення – потрійну кількість балів на свій особистий рахунок в програмі «Власний Рахунок».

Учасники ідентифікуються по  номеру телефону, внесеному в програму Власний рахунок (тобто телефон, вказаний для міжнародного відправлення в особистому кабінеті має співпадати з телефоном в базі Власного рахунку). Заохочення активізується протягом 72 (сімдесяти двох) годин з моменту внесення трек-номеру в особистий кабінет при придбанні товарів в супермаркетах торговельної мережі «Сільпо» (в т.ч. «Le Silpo») на території України та діє 7 днів з моменту активації, в період з 30.01.2020 до 21.02.2020. Порядок та умови використання Балів здійснюється згідно Правил участі в програмі «Власний рахунок», що оприлюднені на офіційному сайті Партнера Акції (silpo.ua).

Вдалого шопінгу! Великого кохання!

Цікаві новини
568x450-59

Justin запускає чат-бот!

Відтепер вся інформація стосовно відділень та подробиць поштових послуг від...
График работы

Графік роботи у вихідні та святкові дні

Шановні клієнти! Justin підібрав найзручніший график роботи у вихідні та...
news-5

Justin і Fozzy Group запустили мережу поштових відділень

Новый игрок на рынке почтово-логистических услуг – компания “Justin” выходит...