0-800-301-661
Дата публікації 4 травня, 2022 середа
Оновлена процедура отримання посилок!

Хочемо заспокоїти всіх наших Гостей, чиї посилки ще не видані. На сьогодні це пріоритет номер один для нас і, запевняємо, всі посилки будуть у вас. На жаль, зараз наші відділення не працюють, проте наші склади вціліли й всі посилки знаходяться там. А у випадку, якщо посилка втрачена або пошкоджена — її вартість відшкодуємо.

Що вже зробили:

1) Зібрали всі посилки з усіх відділень на розподільчому центрі.

2) Провели інвентаризацію.

3) Разом з нашими партнерами, МОЗ, Unicef та іншими працюємо над тим, щоб наші військові, лікарні, люди, які опинилися в біді, мали все необхідне. Йдеться про доставку, сортування, логістику гуманітарних вантажів з усього світу.

Що далі:

1) Нам потрібно дізнатися, де ви зможете забрати посилку через 2-3 тижні від сьогодні. Розуміючи, що багато з нас зараз не вдома, це необхідний крок. Для цього попросимо вас заповнити анкету за посиланням.

2) Через три дні після розповсюдження анкети ми почнемо обробляти відповіді. Ще через тиждень сформуємо точний план дій.

3) Ми запропонуємо вам найбільш оптимальне місце отримання посилки. Зараз розглядаємо декілька варіантів: склади/відділення Justin, супермаркети «Сільпо», а також інші поштові оператори. Наш вибір залежатиме від оновленої географії, кількості посилок, а також того, чи оплачена посилка чи ще ні.

4) Ми доправимо посилки до того населеного пункту, який ви зазначили в анкеті. Як тільки це станеться, ви отримаєте повідомлення. Сподіваємося, що процес займе до 2 тижнів.

Якщо ви хочете, щоб замість вас хтось інший отримав посилку — будь ласка, зазначте це в анкеті.

Якщо ви не можете забрати посилку протягом найближчих місяців — будь ласка, також не хвилюйтеся. Ми все збережемо до перемоги.

За 10 днів повернемося до вас з оновленою інформацією щодо видачі посилок.

Дякуємо вам за розуміння та дуже перепрошуємо, що створили незручності.

Інші новини
Як повернути кошти за накладений платіж Детальніше
13 квітня, 2022 середа
Як повернути кошти за накладений платіж
Відділення, що працюють у цей непростий час! Детальніше
4 березня, 2022 п'ятниця
Відділення, що працюють у цей непростий час!
Наші відділення тимчасово не працюють Детальніше
24 лютого, 2022 четвер
Наші відділення тимчасово не працюють